Threadser.net
數據
關鍵字
功能建議
Following
Threads
Login
串文
串文鏈結
2024-12-16 11:21
其實想問好耐點解包裝係250毫升但係賣緊兩件$10  但盒裝236毫升但係賣緊$12  係用個盒裝會貴啲嘅仲要少咗啲奶❓❓❓你哋會飲盒裝定包裝 我通常包裝多啲😋
讚
452
回覆
40
轉發
47
作者
阿琳(^_-☆)💤
lhl0215_
粉絲
546
串文
95+
讚
回覆
轉發
24小時粉絲增長
發文前
555
發文後24小時
557
變化
+2 (0.36%)
互動率
(讚 + 回覆 + 轉發) / 粉絲數
98.72%
回覆 (BETA)
最先回覆的內容
發文後
用戶
內容
一小時內
nil
taiema
屋仔奶新鮮啲, 唔放得耐。
2 小時內
RonWong04551
cyss1cs
一個超高溫消毒法 一個巴士德消毒法,盒裝要凍車牛奶仔送一個pack裝入倉經物流送 盒仔過咗期要換貨, 成本轉嫁消費者
2 小時內
Jason Cheng
mrnonamex
屋仔一向貴人啲Ga
2 小時內
阿琳(^_-☆)💤
lhl0215_
聽我人哋講話一個鮮奶一個牛奶🤏🏻
2 小時內
人類精神心理學專家Ban Chan陳嘉偉 | Youtuber | 運動健身 | 美食吃播 |藝術創作 |潮流穿搭 | 生活分享
hk.banchan
屋形生產成本比較貴
2 小時內
Dq Lee
dqgundam
邊款平飲邊款
3 小時內
Woodhang Lam
woodhang
紙包係UHT 屋仔係Pasteurization 可以google一下兩者有何分別
3 小時內
Michael Ng
pilotwarezhk80
兩個shelf life 都唔同
3 小時內
🐱福 Fuk✨
holmesii
覺得味道來講屋仔好飲啲 UHT消毒完嘅奶同鮮奶味道始終有少少分別
3 小時內
Ore Yii
eeyorenan
一個鮮奶。。。一個久保乳。。